O mnie

   

            To, o czym piszę jest moją wielką pasją. Może nawet największą?
Najlepiej czuję się wśród starych, pięknych rzeczy, które mają swoją historię. Czasem sama tę historię odkrywam.

Łatwo się wzruszam. Potrafię płakać słuchając pięknej muzyki. Kocham psy. Uwielbiam przebywać w towarzystwie naprawdę wiekowych osób i słuchać opowieści o ich życiu.Lubię dobrą książkę i dobre kino.

Mam trudny charakter, niełatwo mnie „oswoić”, ale jeśli już obdarzę kogoś przyjaźnią, to wiele, a może nawet wszystko zrobię dla przyjaciela. I niestety oczekuję tego samego. Nie zawsze tak to działa…

Nigdy nie potępiam czyichś decyzji i wyborów, bo życie nauczyło mnie, że dopóki sami nie znajdziemy się w jakiejś sytuacji, nie mamy pojęcia jak my byśmy się wtedy zachowali. Tę zasadę wyznaję także pisząc o moich przodkach i ludziach, którzy jakoś zaistnieli w ich życiu.

Jestem nauczycielką i choć zawód ten wybrałam trochę przez przypadek, lubię to, co robię, a szczera sympatia moich małych uczniów, to dla mnie największa nagroda.

Mieszkam w Trzebini – niewielkim mieście w zachodniej Małopolsce. Moi przodkowie żyli tu od pokoleń. Kocham to miejsce i chciałabym, żeby było piękne, przyjazne ludziom (i psom!) i żebym zawsze mogła być z niego dumna.

 

gif